• Mbështetje Call 0086-755-83880080

Specifikimet e tastierës

Përshkrim i shkurtër:

Dimentions 95mmx 55mmx 58mm Material ABS+PC Powerfunction Press for 3 seconds to turn on. Responsefunction 0-9, A-F, Y/N imput, and automatic switching Display ID, Signal, Battery, Operation instructions RFID Module 2.4GHz Battery 3xC2025 , total volume 450mAh service up to 12months or more than 60,000 times of answering, CommunicationDistance 30 meters


 • FOB Çmimi: Negotiable
 • Min.urdhër Sasia: 500 pcs
 • Furnizimi Aftësia: 10000 pcs/day
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  dimensione 95mmx 55mmx 58mm
  material ABS + PC
  Powerfunction Press për 3 sekonda për ta kthyer në.
  Responsefunction 0-9, AF, Y / N imput dhe kalimi automatik
  ekran ID, Signal, bateri, udhëzimet Operacioni
  RFID Module 2.4GHz
  bateri 3xC2025, gjithsej shërbimit vëllimi 450mAh deri në 12 muajve ose më shumë se 60.000 herë të përgjigjur,
  CommunicationDistance 30 metra

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!